Едгар Токар звернувся до Балоги: Ваші юристи і члени ОВК 69 блокують будь-які спроби встановити чесні результати голосування

Про це кандидат від партії “Слуга народу” по 69 округу Едгар Токар зазначив на власній сторінці в соцмережі FB.

Сьогодні вирішив ще раз перечитати Ваше звернення із обіцянкою про готовність все перерахувати, з запевненнями, що все у день виборів у окрузі 69 було чесно і прозоро.

Мені б дуже хотілося, щоб так, як Ви обіцяли виборцям– і сталося. Натомість я більше 10 днів через суди змушений добиватися перерахунку голосів, бо ваші юристи і члени ОВК 69 блокують будь-які спроби встановити чесні результати голосування. Слідчі щодня виявляють нові і нові порушення. ОПОРА Закарпаття фіксувала на ОВК 69 членів ДВК, які приїздили із незапакованими протоколами та переписували їх прямо там. Висновок один – результати волевиявлення спотворені – до невпізнання і Ви про це знаєте.

Сьогодні Прокуратура Закарпатської області Закарпатської області повідомила: «За погодження прокуратури Закарпатської області повідомлено про підозру п’яти членам ДВК одномандатного виборчого округу № 69.

Встановлено, що п’ятеро членів дільничної виборчої комісії у с. Суха, Іршавського району діючи за попередньою змовою між собою, видали бюлетені для голосування за осіб, які фактично, на час проведення голосування, перебували за кордоном.

Загалом, таким чином було видано понад 90 бюлетенів особам, які не мали право на їх отримання, на імена осіб, які у день проведення позачергових виборів до Верховної ради України перебували за кордоном».

Ви багато років представляти наш округ в парламенті, для багатьох людей досі лишаєтесь авторитетом, в мене лише одне запитання: Вам не соромно так відверто казати неправду?

Завтра ОВК 69 має розглянути мою заяву про перерахунок голосів на проблемних дільницях – таке рішення прийняв Закарпатський окружний адміністративний суд . У Вас є останній шанс довести людям, що Ви – людина слова і члени ОВК 69, які виконують ваші вказівки, мають підтримати рішення.

Боремось за правду далі! – зазначив Едгар Токар.

Відправ другу:
Залишіть коментар