Двоє ужгородських підприємців заплатять штраф за продаж сигарет неповнолітнім

Дев’ять матеріалів про адміністративні правопорушення розглянули сьогодні на засіданні адмінкомісії під головуванням заступника міського голови Івана Шимона в Ужгородській міській раді.

Члени адмінкомісії прийняли рішення накласти штраф – 1700 грн – на продавців двох ужгородських магазинів за продаж тютюнових виробів неповнолітнім. Максимальний штраф за таке порушення – 6800 грн. Але оскільки продавці визнали провину і запевнили, що більше такого не робитимуть, на засіданні проголосували за накладання на них мінімального розміру штрафу.

Максимальні штрафи сплатять порушники, які не з’явилися сьогодні на засідання адмінкомісії: по 51 грн. – троє ужгородок, які несвоєчасно зареєстрували народження дитини, 119 грн. – ужгородець за неправдивий виклик поліції, 1360 грн. – чоловік, який розкидав сміття із контейнера. Їм постанови про накладені на них штрафи надішлють поштою.
Закрили провадження у двох справах про адмінправопорушення через те, що строки притягнення до адмінвідповідальності вже минули.

Відправ другу:
Залишіть коментар