ДПС нагадує: декларувати доходи можна в електронному кабінеті

Головне управління ДПС у Закарпатській області нагадує, що з 1 січня 2021 року розпочалася кампанія декларування доходів, отриманих протягом 2020 року платниками податків. Подати декларацію про майновий стан і доходи в електронній формі можна скориставшись Електронним кабінетом.

Цей електронний сервіс дозволяє сформувати декларацію з частково заповненими даними на підставі облікових даних платника, відомостей щодо нарахованих (виплачених) доходів, наявних у Державному реєстрі фізичних осіб – платників податків та відомостей щодо об’єктів нерухомого (рухомого) майна.

Сервіс часткового попереднього заповнення декларації надає можливість платникам податків:
– скоротити час і витрати на подання звітності;
– мінімізувати помилки при заповненні декларації;
– надати копії первинних документів, як додаток до декларації в онлайн режимі.

Нагадаємо, вхід до Електронного кабінету здійснюється за адресою cabinet.tax.gov.ua або через вебпортал ДПС (tax.gov.ua) з використанням кваліфікованого електронного підпису будь-якого надавача електронних довірчих послуг, як з персональних комп’ютерів, так і зі смартпристроїв.

Меню Електронного кабінету просте для використання: обираємо «ЕК для громадян», створюємо податкову декларацію про майновий стан і доходи, заповнюємо необхідні дані в макеті форми (у разі необхідності додаємо додатки).
Останнім етапом для завершення дій з подання є перевірка, підписання документу кваліфікованим електронним підписом та надсилання його до відповідного контролюючого органу.

Безкоштовний сервіс ДПС України «Електронний кабінет» – цілодобова послуга для подання податкової та іншої звітності онлайн.

Відправ другу:
Залишіть коментар