Домашнє насильство: в Ужгороді затримали чоловіка, який намагався увірватися додому до жінки з дитиною

Ввечері 3 жовтня на спецлінію “102” надійшло повідомлення від жінки, яка саме перебувала вдома з дитиною, що її співмешканець, з яким вони проживають на вулиці Гагаріна, влаштував сварку та вривається в будинок, повідомляють на сторінці Управління поліції охорони в Закарпатській області.

При прибутті за вказаною адресою 32-річний ужгородець, побачивши поліцейських, почав погрожувати фізичною розправою, поводився агресивно та не виконував законних вимог. Оцінивши ситуацію правоохоронці, згідно статті 44 Закону України “Про Національну поліцію” застосували фізичну силу та кайданки, щоб вгамувати чоловіка.

Відповідно до вказаної статті поліцейський може застосовувати фізичну силу, у тому числі спеціальні прийоми боротьби (рукопашного бою), для забезпечення особистої безпеки або/та безпеки інших осіб, припинення правопорушення, затримання особи, яка вчинила правопорушення, якщо застосування інших поліцейських заходів не забезпечує виконання поліцейським повноважень, покладених на нього законом.

Затриманого перевірили на стан сп’яніння та доставили до Ужгородського районного управління поліції для дачі пояснень і з’ясування всіх обставин.

Відправ другу:
Залишіть коментар