До Ужгорода привезуть Вифлеємський вогонь миру із самісінького Відня


Ужгородські пластуни привезуть цього року вогник світла із самісінького Відня.

Спільна традиція разом із словацькими скаутами передавати Вогонь громаді Ужгорода продовжується.

Сама ж акція була започаткована у 1986 році австрійською телерадіокомпанією ORF з міста Лінц.

Із самого початку акція планувалася з метою підтримки неповносправних дітей та усіх, хто потребує допомоги та уваги в передріздвяний час. І одразу ж цю благородну справу взяли в свої руки скаути.

Щороку представники ORF та австрійські скаути беруть Вогонь на місці народження Ісуса Христа у Вифлеємі, а далі транспортують його літаком до Австрії.

Після урочистостей у Віденському Кафедральному соборі естафета передається до сусідніх країн. Саме із рук в руки, від одного скаутського осередку до іншого, Вифлеємський Вогонь долає безліч кордонів і потрапляє до всіх, хто чекає на світло тепла, миру, злагоди і сподівання, яке мандрує із заходу на схід, долаючи кордони і єднаючи християн у переддень Різдва Христового.

Приходьте на урочисту передачу Вифлеємського вогню, щоб поділитись своїм теплом та принось частинку іскорки добра у свій дім

Передача Вифлеємського вогню відбудеться у неділю, 22 грудня 2019 р. з 08:00 по 10:00 в Ужгородському греко-католицькому хрестовоздвиженському кафедральному соборі.

Відправ другу:
Залишіть коментар