До уваги закарпатців: для транзиту Австрією потрібно заповнити нову форму


Відповідно до чинного австрійського регламенту, при проходженні автотранспортом через територію Австрії необхідно заповнити нову форму транзиту. Австрійська влада рекомендує транзитним особам роздрукувати цю форму, щоб уникнути непотрібних затримок на пунктах пропуску.

Про це повідомляє поліція Словаччини та пропонує завантажити форму (англійською та німецькою мовами) на своєму сайті.

Також на словацько-австрійському кордоні час від часу проводяться перевірку здоров’я водіїв та пасажирів – вимірювання температури тіла. Тому можуть виникнути затримки для в’їзду до Австрії.

Наразі в’їзд до Австрії для громадян Словацької Республіки без додаткових обмежень, за винятком можливих затримок через перевірки.

Громадяни України мають право лише на транзит через Австрію попри нові обмеження щодо в’їзду на територію країни.

Як раніше повідомлялося, 27 липня відбулася зміна положень щодо в’їзду до Австрії у зв’язку з епідемією . В’їзд дозволений для громадян Австрії, ЄС/ЄЕП, Швейцарії та членів їх сімей, які проживають в одному домогосподарстві. А також для осіб, які проживають або мають дозвіл на перебування в Австрії.

Особи, які мають візу D, видану Австрією, дозвіл на перебування або карту легітимації, повинні при в’їзді в Австрію (приїжджаючи з України) мати медичну довідку (негативний тест на COVID-19, не пізніше ніж за 72 год.) або відбути 10-денну ізоляцію вдома (під час цього перебування вдома необхідно пройти тест на COVID-19 протягом 48 годин).

Відправ другу:
Залишіть коментар