До уваги водіїв! Облаштовано нову кругову розв’язку при в’їзді з траси Київ-Чоп до Ужгорода (ВІДЕО)

Будьте пильними, адже по-новому облаштували кругову розв’язку при в’їзді з траси Київ-Чоп до Ужгорода вулицею Гагаріна. Це пов’язано з аварійністю на цій ділянці.

Служба автомобільних доріг України у Закарпатті у рамках ремонту дороги між двома кільцями у Дравцях та Розівці провела відповідні роботи. З 10:00 години понеділка 7 вересня рух відбуватиметься за іншою схемою. Також змінені й дорожні знаки. Перший час поліціянти патрулюватимуть цю ділянку автошляху, аби привернути увагу учасників дорожнього руху до змін.

Вже розставлені нові дорожні знаки, а ділянка дороги, якою раніше рухалися автівки напряму до Ужгорода перекрита. Залишилося ще облаштувати бордюри і зелені зони та нанести розмітку. Попередньо схема руху погоджена з відділом безпеки дорожнього руху патрульною поліцією та іншими установами, причетними до цього. Облаштували тут розв’язку у рамках ремонту дороги між двома кільцями у Дравцях та Розівці, а це 4,7 км, за державні кошти.

На цю ділянку виділено з державного бюджету 120 мільйонів гривень. Виконавець робіт – Служба автомобільних доріг України у Закарпатті.

Відправ другу:
Залишіть коментар