До уваги споживачів, які користуються тарифом «Твій газ Рівномірний платіж»

Дія тарифу «Твій газ Рівномірний платіж» завершиться 30 квітня 2022 року.

У ТОВ «Закарпатгаз Збут», що працює під брендом «ТВІЙ ГАЗЗБУТ» розповіли клієнтам, що робити далі.

Вам не потрібно йти до центрів обслуговування клієнтів, щоб щось переоформити. З 1 травня ви будете автоматично переведені на базовий тариф “ТВІЙ ГАЗ РІЧНИЙ”.

У травні фахівці ТОВ «Закарпатгаз Збут» надішлють клієнтам точну інформацію про баланс Особового рахунку. Якщо ви використали більше газу, ніж у минулому опалювальному сезоні – потрібно буде оплатити різницю за ціною 7,99 грн за куб. Якщо ви спожили менше газу – ми повернемо кошти на ваш Особовий рахунок як переплату.
Для остаточного розрахунку дуже важливо, щоб ви саме станом на 30 квітня зафіксували показники свого лічильника і передали їх вашому оператору ГРМ.

«Ми отримуємо багато позитивних відгуків про “рівномірний” тариф, що надихає нас запропонувати його на наступний рік. Як тільки подібна пропозиція знову стане доступною, ми одразу вас проінформуємо», – зазначають у ТОВ «Закарпатгаз Збут».

І найголовніше, що турбує всіх наших клієнтів – якою буде ціна газу з 1 травня 2022 року? Постачальники природного газу, так само як і споживачі, з нетерпінням очікують рішення влади щодо ціни на газ. Зі свого боку, ми робимо усе можливе, щоб ціна газу для українців у новому газовому році не змінилась.

ТОВ «Закарпатгаз Збут» дякує усім клієнтам, які, попри надскладну ситуацію в Україні, вчасно сплачують за газ. Це дуже важливо для підтримки економіки держави та співгромадян, які через війну такої можливості не мають.

Приєднуйтеся до телеграм каналу «Новини Закарпаття»

Відправ другу:
Залишіть коментар