До прикордонників на Закарпаття завітали з концертною програмою артисти з Черкащин

До прикордонників на Закарпаття завітали з концертною програмою артисти з Черкащини. Виступи відбулися у рамках фестивалю «Мамина весна», метою якого є духовна підтримка матерів, чиї сини полегли у боях за свободу і незалежність нашої 🇺🇦держави, та українських воїнів, які наразі захищають рідну землю від російських окупантів.

Для прикордонників, які повернулися після виконання бойових завдань на сході нашої країни, виконавці заспівали авторські та українські народні пісні, потішили веселими задерикуватими танцями.
Автор та організатор фестивалю «Мамина весна», голова правління громадської організації «Культурно-спортивне об’єднання інвалідів» (м.Сміла Черкаської області) Олександр Іськов зазначив:

«Наш мистецько-соціальний благодійний захід «Мамина весна» крокує Україною з 2014 року. Ми сьогодні приїхали до вас, аби трохи підняти вам настрій, відволікти, додати бадьорості та енергії. Ми щиро дякуємо вам за вашу мужність і невтомність, за те, що, жертвуючи життями, визволяєте нашу землю від ворога. На знак глибокої шани та вдячності прийдіть наші виступи як духовну підтримку і подарунок».

По завершенні концертної програми від керівництва Чопського прикордонного загону виконавцям вручили пам’ятну відзнаку та влаштували невеличку фотосесію.

Відправ другу:
Залишіть коментар