До першого снігу на закарпатських дорогах підготувалися не всі (ВІДЕО)


Перший сніг випав неочікувано на початку місяця, у ніч з 1 на 2 грудня, – і одразу халепа як для пішоходів, так і для водіїв, а найбільше – для дорожників.

Адже не всі ще підготувалися належним чином до погіршення погодних умов. Не обійшлося і без колапсів на дорогах краю – про це свідчать численні коментарі, фото та відео у соцмережах.

Перший снігопад – перша ожеледиця на дорогах і тротуарах! Як то кажуть, у грудні «неочікувано» прийшла зима і перший сніг закарпатців застав зненацька.

У понеділок, 2 грудня, рух автівок в Ужгороді був ускладнений, у час пік практично на усіх центральних вулицях – затори.

Не обійшлося без колапсів і на автошляхах державного значення. Про це свідчать численні обурені коментарі, фото та відео у соцмережах. До прикладу, великий затор був на трасі «Київ-Чоп» біля села Глибоке на Ужгородщині. Станом на 16 годину 2 грудня патрульні поліціянти зафіксували на території обслуговування 11 ДТП.

936 км – протяжність доріг державного значення у Закарпатті. За їхнє утримання відповідає облавтодор.

60% прогнозованої річної потреби підсипних сумішей було заготовлено до цієї зими. Це 8 тон солі та 12 тон піску і щебеневих матеріалів. Більше уваги, запевнили дорожники, приділятимуть перевалам. Проте варто і самим водіям подбати про безпеку руху: подбати про технічний стан автівки, не порушувати правила та бути пильними за кермом! А про відповідальність за стан доріг у зимовий період – детальніше у підсумковій програмі «7 днів».

Відправ другу:
Залишіть коментар