До найбільш негативних подій в Україні експерти назвали - збройний конфлікт у Мукачеві (Закарпаття)

Фонд «Демократичні ініціативи» імені Ілька Кучеріва не що давно провів експертне опитування «Політичні підсумки півріччя”
Мукачево
Метою опитування було з’ясувати думку експертів щодо основних здобутків і невдач у внутрішній та зовнішній політиці України за першу половину 2015 року. Усього було опитано 43 експерти, із яких були провідні українські аналітики та громадські діячі.
Опитування було проведено за фінансової підтримки Європейського Союзу та Національного Фонду підтримки демократії (США).

Як свідчать результати, серед позитивних подій першого півріччя. експерти найголовніше згадували початок реформи органів внутрішніх справ,окремі успіхи у боротьбі з корупцією, роботу по створенню патрульної поліції, призначення М. Саакашвілі головою Одеської ОДА і успіхи у здійсненні реформи децентралізації.

До найбільш негативних подій експерти віднесли найперше погіршення соціально-економічного становища країни, на другому місці стоїть – збройний конфлікт у Мукачевому.

Згадуючи успіхи у внутрішній політиці більш конкретно, експерти відмітили передусім початок роботи патрульної поліції, а також відчутний прогрес у сфері децентралізації, окремі успіхи в боротьбі з корупцією і, щераз це призначення М. Саакашвілі. У зовнішній політиці більшість експертів побачили збереження підтримки з боку країн Євросоюзу і збереження санкцій проти Росії серед основних здобутків влади за перше півріччя 2015

Головними реформами, які потребують негайних зусиль української влади, вони найчастіше оголошували це судову реформу та реформу правоохоронних органів. Також експерти рекомендували владі звернути увагу на дерегуляцію, початок арештів впливових корупціонерів, а також проведення реформи децентралізації та реформу місцевого самоврядування.

В опитувані взяли участь 43 провідніх експертів.

Відправ другу:
Залишіть коментар