До листопада планують добудувати Буштинський міст на Тячівщині (ВІДЕО)


Буштинський міст на Тячівщині планують добудувати до листопада. Про це сказав голова облдержадміністрації Олексій Петров.

Цей міст почали будувати в 2004 році, а в 2013 призупинили роботи через відсутність фінансування. За словами Олексія Петрова, на те, щоб міст добудували, виділили 34 мільйони гривень за програмою «Велике будівництво». Міст знаходиться на дорозі державного значення.

Буштинський міст планують добудувати до листопада
Поруч із ним є старий. Через його аварійний стан, на ньому обмежили проїзд великовагового транспорту. За словами голови селища Буштино Івана Паша, старий міст, після введення в експлуатацію нового, буде пішохідним.

Селищний голова Буштина Іван Паш каже, що якось повпливати на відновлення мосту ніяк не могли. Тільки звертались до відповідних інстанцій з проханням виділити гроші на його добудову:

“Через міст, наприклад, немає газу на Бенячовах у нас, — пояснив Іван Паш. — Бо по цьому аварійному мосту не можна було протягнути газову трубу. Норми не дозволяли. А тепер, якщо буде цей новий міст, можна уже буде газифікувати Бенячови”.

Пояснив ситуацію голова Закарпатської облдержадміністрації Олексій Петров:

“Ми там два роки не могли отримати дозвіл на початок будівельних робіт в ДАБі (Державна архітектурно-будівельна інспекція — ред.). Я телефонував у САД (Службу автомобільних доріг — ред.). Обіцяли мені, що до листопада (здадуть — ред.). Там технологічні норми є”.

Голова ОДА запевнив: якщо буде нормальна погода, у листопаді міст здадуть в експлуатацію.

Відправ другу:
Залишіть коментар