До Будапешта та Дебрецена: з Києва до Угорщини відкриваються авіаперельоти

З 13 вересня відновлюються регулярні авіаперельоти з Києва до Будапешта. Призупинений через пандемію COVID-19 рейс між двома столицями знову запустить лоукостер Wizz Air. Про це пише Infopost.

Та ще більш важливою подією є відкриття нового напрямку до другого за величиною міста Угорщини – Київ-Дебрецен-Київ. Польоти планують розпочати з 15 грудня, рейс відбуватиметься двічі на тиждень – по середах та неділях.

Наразі система бронювання лоукостера показує вартість квитка від 1299 грн. в один бік. Вартість аналогічного квитка на один із рейсів до Дебрецена у січні стартує від 649 грн. При далекому бронюванні на лютий, можна придбати квиток за 489 гривень.

Авіаперельоти до Угорщини за такими квитками матимуть традиційні для лоукостерів обмеження – бронювання включає тільки невелику ручну поклажу, розміри якої не перевищуватимуть 40х30х20 см, а вага – 10 кг.

Пріоритетні пасажири зможуть мати 2 безкоштовні ручні ручні поклажі (1 ручна сумка 55 × 40 × 20 см, до 10 кг плюс 1 невелика сумка (40 x 20 x 25 см)

Вильоти Wizz Air з Києва відбуватимуться з аеропорту “Київ” (Жуляни).

Відправ другу:
Залишіть коментар