До 15 листопада прийматимуть документи на стипендії кращим спортсменам Ужгорода на 2022 рік

У 2020 році вперше в Ужгороді встановлено за рахунок коштів міського бюджету 15 щомісячних стипендій у розмірі 2 тис. грн кращим спортсменам. Стипендіатів наступного року визначатимуть на конкурсних засадах з урахуванням спортивних результатів за 2021 рік, повідомляють на сторінці Ужгородської міської ради.

На 2022 рік на здобуття стипендій можуть бути висунуті спортсмени, мешканці Ужгорода, які здобули перемогу або посіли призові місця на Олімпійських, Паралімпійських, Дефлімпійських, всесвітніх, європейських, юнацьких Олімпійських іграх, чемпіонатах та кубках України серед дорослих, молоді та юніорів із видів спорту, що визнані в Україні у встановленому законодавством порядку.

Кандидатури спортсменів на здобуття стипендії подають обласні, міські дитячо-юнацькі спортивні школи, федерації з видів спорту, фізкультурно-спортивні товариства, спортивні клуби та інші організації фізкультурно-спортивної спрямованості, що зареєстровані та фактично знаходяться на території Ужгорода.

У разі здобуття перемоги або призового місця на змаганнях у командних видах спорту – на стипендію подається не більше 2 осіб.

Кандидатури на отримання стипендії у 2022 році подаються до 15 листопада 2021 року у відділ молоді та спорту управління у справах культури, молоді та спорту Ужгородської міської ради з такими документами:

– клопотання про призначення стипендії спортсмену, яке повинно містити прізвище, ім’я, по батькові претендента, дату його народження, адресу реєстрації місця проживання та номер телефону;

– згода на збір та обробку персональних даних;

– витяг із протоколу змагань (обов’язково зазначити прізвище тренера та кількість учасників);

– копія паспорта (ID- карти) та ідентифікаційного коду.

У разі подання ID-карти додається копія довідки про реєстрацію місця проживання.

Документи надсилати на електронну адресу: kultura@rada-uzhgorod.gov.ua

Контактні телефони: 0312613295, 0951455622, 0505558499.

Відділ молоді та спорту Ужгородської міської ради узагальнює документи та подає їх на розгляд комісії з питань призначення стипендії. Стипендія призначається розпорядженням міського голови на підставі протоколу комісії.

Важливо: спортсмен не має права одночасно отримувати стипендію Ужгородської міської ради, стипендію обласної державної адміністрації та обласної ради для талановитих спортсменів Закарпатської області або грошову винагороду Ужгородської міської ради за підсумками року.

Відправ другу:
Залишіть коментар