ДНК-тест: найточніше дослідження у питанні визначення батьківства

Деякі люди намагаються перевірити батьківство по системі груп крові, але цей метод давно застарів, не у всіх випадках працює і не може навіть близько зрівнятися з генетичним аналізом.

Для цього в усьому світі використовують “золотий стандарт” лабораторної діагностики – ДНК-тест. Точність такого тесту – 99,9%, тому він є незамінним, наприклад, у юридичній практиці, коли питання батьківства може бути визначальним у судовій справі.

Сучасні лабораторії виділяють ДНК з клітин букального епітелію. Для отримання таких клітин потрібно потерти ватною паличкою по внутрішній стороні щоки.

В процесі аналізу порівнюються ДНК-профілі батька і дитини, для встановлення, чи отримав дитина необхідну генетичну інформацію від передбачуваного батька.

Є тільки 2 можливих варіанти результату: батьківство виключається на 100% або підтверджується на> 99,9%

Спочатку ДНК виділяється, потім методом ПЛР (полімеразної ланцюгової реакції) багаторазово копіюється, і аналізується за допомогою генетичного аналізатора.

Визначається профіль ДНК кожного учасника, і порівнюються дані для визначення генетичного збігу.

У сучасних лабораторіях процеси автоматизовані, тому ризик помилки людини зведено до нуля.

Учасником тесту ДНК може бути навіть новонароджений. Взяття мазка слини ватною паличкою – безболісна і нетравматична процедура. Букальний мазок береться з рота стерильними ватними паличками.

Здійснити таке дослідження можна і на теренах нашої області.

В провідній закарпатській лабораторії “Астра-Діа” проводиться забір біоматеріалу, а генетичне дослідження тесту на встановлення батьківства виконується в генетичному центрі «Медікал геномікс Україна». Вартість 4300 грн.

Термін виконання – 20 днів.

Веб-сайт: https://astra-dia.ua/

Контакти:

0312 64 46 75;
067 312 66 69;
050 338 17 48

Відправ другу:
Залишіть коментар