Дні Китаю стартували на Закарпатті (ВІДЕО)


11 вересня стартували Дні Китаю на Закарпатті. З діловим візитом у рамках відкриття заходів в Ужгород прибула китайська делегація, очільник якої, Надзвчайний і Повноважний посол КНР в Україні Ду Вей, вперше відвідав наш край.

У камінному залі Закарпатської ОДА учасники делегації та представники обласної адміністрації обговорили вектори співпраці. В.о. голови ОДА Іван Дуран запросив долучитися до реалізації актуальних для краю інфраструктурних проектів. Зокрема, мова йшла про будівництво аеропорту та доріг. Крім того, підняли тему необхідності будівництва сміттєпереробних заводів, спортивних та туристичних об’єктів. Також озвучили китайській делегації пропозицію відкрити Китайський дім на Закарпатті та залучати передові технології.

Пан Ду Вей запевнив, що всі пропозиції щодо співпраці розглянуть найближчим часом. Для Закарпаття підтримка Китаю важлива, адже це дасть поштовх для соціально-економічного розвитку регіону.

Нагадаємо, зараз із майже 600 підприємств з іноземними інвестиціями на Закарпатті два китайського походження. Загалом китайці інвестували в економіку краю 100 тисяч доларів США.

Відправ другу:
Залишіть коментар