Діяльність 6 нелегальних АЗС було припинено з початку цього року

Сьогодні під керівництвом заступника голови Закарпатської ОДА Іштвана Петрушки відбулося чергове засідання робочої групи з ліквідації нелегального обігу та нелегальної торгівлі нафтопродуктами на території області.

«Виявлення і ліквідація фактів реалізацій нелегального пального – одне з наших пріоритетних завдань. Саме тому при облдержадміністрації працює робоча група, яка постійно тримає це питання у полі зору», – зауважив Іштван Петрушка.

На засіданні голови територіальних громад прозвітували про свою діяльність щодо виявлення незаконних АЗС на території, підпорядкованих їм населених пунктів.

За словами заступника голови облдержадміністрації, завдяки співпраці членів робочої групи від початку цього року на Закарпатті виявлено 4230 порушень та припинено діяльність 6 нелегальних АЗС у Тячівському, Хустському, Рахівському й Ужгородському районах.

Складено 275 адміністративних протоколів, винесено 488 приписів про усунення порушень, застосовано штрафних та фінансових санкцій на суму 815 тис. грн, з незаконного обігу вилучено 38,4 тонн пального на суму понад 461 тис. грн, вилучено 2 одиниці спеціалізованого обладнання на суму 80 тис. грн.

Як повідомив Іштван Петрушка, станом на сьогодні контролюючими органами в області проведено перевірки діяльності понад 94 % об’єктів торгівлі та місць зберігання пального.

Питання детінізації паливного бізнесу на території області перебуває під особистим контролем голови облдержадміністрації Анатолія Полоскова.

Відправ другу:
Залишіть коментар