Дівчина із Закарпаття бере участь у конкурсі "Міс Україна" (ФОТО)

Національний конкурс “Міс Україна” проводиться в Україні щорічно з 1991 року. Це унікальний проект, який має ексклюзивне право представлення нашої країни на Міжнародних конкурсах Miss World, Miss Earth, Miss International.

Як пише PMG.UA 23 вересня о 12:00 стартувало СМС-голосування за цьогорічних учасниць. Та дівчина, за яку проголосують найбільше, отримає титул “Miss Online-2021”. Цього року участь у “Міс Україна” бере й дівчина із Закарпаття.

Йдеться про 26-річну Аніту Дмитровску. Її зріст 181 см. Народилась у невеликому селі Неліпино, що в Свалявському (тепер у Мукачівському) районі.

Першу перемогу Аніта здобула на місцевому конкурсі краси. Дівчина правильно використала свій шанс і вже 7 років успішно працює у модельній справі за кордоном: була обличчям Inglot в країнах Перської затоки, моделлю для Givenchy truck show.

Також закарпатка мала честь закривати показ Jean Paul Gaultier (Жан Поль Готьє) на першому тижні моди в Ер-Ріяд, Саудівська Аравія тощо.

Для того, щоб проголосувати, потрібно відправити смс з номером учасниці на номер 2101. Аби підтримати закарпатку відправляйте смс з №1 (номер Аніти Дмитровскої) на номер 2101.

Голосування триває до 21 жовтня 12.00 год. Всі кошти зібрані з голосування будуть передані на реалізацію проекту “Краса з метою”.

Відправ другу:
Залишіть коментар