Дитина провалилась у яму на пл. Петефі: коментар мера Андріїва шокував містян


У неділю, 9 серпня, на площі Петефі у яму провалилась дитина.

Про це у мережі Фейсбук повідомила мама хлопчика Оля Вовкова:

«Увага! Сьогодні, гуляючи по Петефі, моя дитина провалилась в яму. Що я переживала в ці секунди… не передати словами. Поліція приїхала, дані взяли. Дівчата, що робити мені, щоб це не минуло просто так?», – написала мати постраждалої дитини.

Нагадаємо, що ремонт цієї площі розпочали ще 2016 року, з міського бюджету на ремонтні роботи вже використано майже 100 мільйонів гривень, зібраних з податків городян. Та й досі площа не приведена до ладу. Обійшлося лише забоями, стресом та переляканою мамою. За час, відколи площу Петефі розпочали ремонтувати- це не перший випадок. В минуломі році у відкритий люк потрапила літня жінка, пише Заголовок.

У Фейсбуці користувачка ‎Вікторія Деденок тоді написала:

«Дорогі ужгородці, будьте обережні, коли ходите центром міста. Відкриті люки накриті, часом, гнилими дошками… Літня жінка на моїх очах провалилася у люк. З жінкою все добре, їй допомогли вибратися перехожі, і вона пішла далі», – йдеться у дописі до відповідного фото.

Користувачі соцмережі активно обговорюють подію. Більшість нарікають на бездіяльність влади, через яку ремонтні роботи у середмісті закарпатської столиці затягнулися на роки і кінця-краю їм не видно. Є й такі, хто виправдовує чиновників і міського голову. Мовляв, дивитися потрібно під ноги і за своїми дітьми…

Прокоментував подію і мер міста Богдан Андріїв: «Це вентиляційна решітка. Напередодні хтось її вкрав, департамент міського господарства звернувся до правоохоронців. Просимо бути обережними в місцях, де тривають ремонтні роботи!».

Відправ другу:
Залишіть коментар