Директор Перечинської школи-інтернату прокоментував ситуацію щодо коронавірусу в установі


У закладі зафіксували захворювання на CoViD-19 у 13 вихованців та 4 працівників. Вперше коронавірус діагностували ще 7-го травня у 4-х дітей, віком від 11 до 15 років, та у двох працівників.

Директор школи-інтернату Василь Коба зазначає: діти перебувають в інфекційному відділенні Мукачівської обласної дитячої лікарні, працівники лікуються амбулаторно, на домашній ізоляції.

«У нас діти не мали жодних симптомів захворювання: температура в нормі, кашлю нема, м’язи не болять. Ми щоденно вимірювали температуру, не мали вище норми. Ми провели протиепідемічні заходи у школі, і повністю забезпечені засобами індивідуального захисту. Яка причина інфікувань – не можу сказати», — зазначив Василь Коба.

Тестування почали проводити у зв’язку з інфікуванням однієї із працівниць школи. Наразі протестовані усі працівники та вихованці. Результати всіх тестувань буде відомо згодом. Захворювання у всіх інфікованих протікає у легкій формі.

Обставини захворювання на СOVID-19 у Перечинській школі-інтернат будуть з`ясовувати правоохоронці, пише Перший Кабельний.

Відправ другу:
Залишіть коментар