Депутатська група Верховної Ради "Довіра" вітає нормандські перемовини

До депутатськоі групи входять народні депутати від Закарпаття Василь Петьовка, Роберт Горват та Валерій Лунченко, заступник голови депутатської групи “Довіра”.

Депутатська група «Довіра» вітає поновлення діалогу у «нормандському форматі». Адже єдиним шляхом вирішенням ситуації на Донбасі є дипломатичні переговори за участі наших міжнародних партнерів. Близько трьох років «нормандський формат» фактично був заморожений, тож перші переговори після тривалої перерви є, безсумнівно, позитивним моментом.

Важливо те, що Президент України чітко стояв на позиції, що вибори на окупованій частині Донбасу можливі лише за українським законодавством, після встановлення контролю з боку української влади за україно-російським кордоном і територією окупованих частин Донецької і Луганської областей.

Вітаємо також продовження процесу обміну утримуваними особами «усіх на усіх», адже життя кожного українського громадянина – це найвища цінність. Сподіваємося, що наші співвітчизники якомога швидше повернуться додому.

Саміт у Парижі продемонстрував, що наші міжнародні партнери непохитно стоять на позиції територіальної цілісності України і надалі надаватимуть підтримку в досягненні цієї мети.

Маємо бути мудрими: зберегти цілісну країну, не поступитися нашими національними інтересами та при цьому досягти миру, що є головною метою. Перші переговори після поновлення «нормандського формату» дають змогу сподіватися, що українська сторона поступово до цього наближається! – зазначив голова депутатської групи нардеп Олег Кулініч.

Нагадаємо, депутатська група “Довіра” була створена 6 грудня 2019 року. До неї увійшло 17 депутатів-мажоритарників з усієї України.

Відправ другу:
Залишіть коментар