Депутати Закарпатської облради сформували заяву до правоохоронців (ВІДЕО)

Як пише Сайт міста Ужгород за круглим столом зібралися депутати від різних фракцій, окрім СН, КМКС та За Майбутнє. Обласних обранців обурили дії, які відбувалися протягом вихідних:

Із сайту облради було видалено рішення прийняті на минулому засіданні, неправомірно опечатано кабінет начальника юридичного відділу, – кажуть депутати.

У четвер депутати області проголосували за відставку голови обласної ради, а також прийняли ряд інших важливих рішень. Їх розмістили на сайті облради, згодом документи намагалися видалити із джерела. Депутати кажуть, ці дії були абсолютно незаконними.

Тому вирішили написати заяву до поліції, прокуратури. Адже в діях апарату ради кажуть є пряме порушення законну: згідно Ст. 109 – діі спрямовані на захоплення влади

Ст. 356 самоуправство і свавілля, адже Петров незаконним чином переніс сесію обласної ради;

Згідно Ст. 365 – перевищення повноважень Олексієм Петровим;

– Справа тут не тільки в тому, що ці дії працівників апарату, Петрова заблокували рішення про його відставку. Ці дії придушення демократії. Ми повторно здамо всі проекти рішень, протоколів у загальний відділ, передамо заступнику на підпис.

Депутатів також обурило те, що був опечатаний кабінет юриста обласної ради. Паралізували його роботу.

– На першому пленарному засіданні ми прийняли рішення про роздачу кисневих концентраторів, виділити кошти на побудову кисневих станцій у дитячій обласній лікарні та кількох районних закладах медицини. Також рішення про будування лікарні в рамках Великого Будівництва. У зв’язку з цим область може опинитися у кисневій кризі. І в цілому, всі ці діі Олексія Петрова – порушення демократії, каже Володимир Чубірко.

Депутати повторно зареєстрували рішення першого пленарного засідання у загальний відділ, підписали їх у заступника голови ради. Згодом зробили звернення до правоохоронців.

Відправ другу:
Залишіть коментар