Депутати Закарпатської облради проголосували за збереження Великоберезнянської школи-інтернтату

Обласні депутати вирішили не закривати Великоберезнянську школу-інтернат. Про це повідомляє Суспільне Закарпаття.

24 червня за припинення ліквідації проголосували 57 депутатів із 60-ти присутніх. За словами виконувачки обов’язків директора навчального закладу Ірини Шкурко, протягом цього року вони продовжать бути санаторною школою-інтернатом. З січня почнуть трансформацію: можуть утворити або спортивну, або мистецьку школу.

Нагадаємо, 23 червня вранці батьки учнів та працівники школи-інтернату перекривали трасу “Ужгород-Львів”. Майже 70 людей вийшли, бо в березні школа отримала повідомлення про закриття. Вона була на балансі облради. Учасниця акції Ірина Шкурко розповіла: заклади такого типу мали припинити фінансувати та закрити. А потім, згідно зі змінами, таким школам дозволили трансформуватися.У травні обласні депутати не підтримали рішення продовжити роботу школи. Нині ж рішення є: її не закривають.

Загалом, на сесію Закарпатської обласної ради зареєструвалися 60 депутатів. Таким чином вона повноважна. Розпочалася сесія об 11:15. Питання про припинення процедури ліквідації Великоберезнянської санаторної школи-інтернату Закарпатської обласної ради — 9 у порядку денному. Загалом мають розглянути 27 питань.

Депутати внесли пропозицію винести питання школи першим на розгляд, це пов’язано з тим, що люди надворі під сонцем. За це проголосували 55 депутатів.

Відправ другу:
Залишіть коментар