Депутати вимагають від ГПУ допитати Фірташа та Льовочкіна щодо купівлі Інтера

Интер
Група депутатів від «Народного фронту» подали заяву генеральному прокурору Віктору Шокіну з вимогою розслідувати за яких обставин і на які кошти було витрачено 2,5 млрд. доларів паном Фірташем на купівлю контрольного пакету акцій телеканалу «Інтер» в 2013 році.

За депутата словами Антона Геращенка, «є поки непідтверджена інформація, що це були кошти, видані за вказівкою президента Росії Путіна, який «уже тоді готувався до захоплення України. Йому уже тоді потрібні були не лише ЗМІ, які впливали зовні, а й внутрішні».

Окрім того авторів звернення цікавить на якій підставі минулого місяця було продано 29% акцій Суспільного мовлення Росії через компанію «Медіа лімітед».

«Друге питання: на яких підставах місяць тому було здійснено продаж 29% акцій «Общественного российского телевидения» через якусь компанію Vasse Media Limited, через якийсь офшор? Можливо, це офшор особисто Путіна і через нього проходять угоди з Фірташем», – заявив депутат.

Також депутати вважають за потрібне допитати прокуратурою Валерія Хорошковського про обставини того, як його змусили продати канал «Інтер».

«Ми просимо допитати колишнього очільника адміністрації президента Януковича Льовочкіна, який себе сьогодні позиціонує ледве не як головний опозиціонер, звідки він як держслужбовець має такі кошти для купівлі багатомільйонних акцій?», – заявив Геращенко.

Відправ другу:
Залишіть коментар