Депутати Ужгородської міської ради зібралися засідання (ВІДЕО)

Прибирали територію за власною ініціативою та отримали за це…адміністративне порушення.
 
Минулої суботи жителі Ужгорода вийшли на толоку, але замість вдячності можуть заплатити штраф. Який сягає від 50-ти до 1700 гривень. Чи сплачуватимуть містяни ці кошти ще буде вирішувати адмінкомісія. А в міській раді пояснили, що проблема тільки в тому, що ініціатори прибирання не повідомили про свій суботник.

Власне, на сесії саме внесли зміни до Програми охорони навколишнього середовища 2018-2022 роки. Другий етап передбачає фінансування з міського бюджету понад 1 млн 156 тис грн у цьому році та понад 1 млн 366 тис грн – у наступному.

Депутати підняли і розмір статутного капіталу КП «Водоканал» на майже 620 тис грн. Тож зараз він складає понад 98 млн 646 тисяч гривень. Борг підприємства перед «Закарпаттяобленерго» близько 2 млн грн.

А от у садочках Ужгорода з’являться медичні кабінети. У рамках грантових проектів транскордонного співробітництва зі Словаччиною. Українсько-румунський проект передбачає встановлення камер відеоспостереження. Ці ініціативи двосторонні, зокрема з міського бюджету передбачається фінансування до 10%.


(для перегляду відео в мобільній версії ukr.net – перейдіть на сайт, клацнувши на заголовок матеріалу)

Відправ другу:
Залишіть коментар