Депутати Тячівської районної ради вдруге клопотали до центральної влади про збереження району

Реформа децентралізації в Україні передбачає зменшення (укрупнення) адмінтеродиниць.

Тому найближчим часом імапа Закарпаття зазнає суттєвих зміни, і вже «перекроєна» мапа області далеко не всім припала до душі.

Зокрема у тячівських обранців викликала занепокоєння нещодавня публікація на офіційному сайті реформ “Децентралізація дає можливості”, де на потенційній мапі Закарпаття Тячівського району немає.

Відтак депутати Тячівської районної ради на другому пленарному засіданні 26 сесії прийняли вже друге звернення до керівництва держави та почали формувати робочу групу, діяльність якої спрямовуватиметься на вирішення цієї проблеми.

На думку депутатів та загалом громадськості, яку вони представляють, Тячівський район має всі підстави, щоб залишитись окремою адміністративно-територіальною одиницею.

Один лиш факт того, що Тячівський район за чисельністю населення є найбільшим сільським районом в Україні де проживає понад 175 тис. осіб – є вагомою підставою відстоювання його як окремої одиниці в процесі реформування.

Тож тячівці робитимуть все можливе щоб відстояти свій район і сподіваються, що їхню думку, підкріплену численними аргументами врахують.

Відправ другу:
Залишіть коментар