Депутати «Рідного Закарпаття» завершують роботу, розпочату попередниками - капітальний ремонт двору на Можайського

Про це повідомляє пресслужба фракції на офіційній сторінці партії «Рідне Закарпаття» в соцмережі фейсбук:

“Якими б рівними не були дороги на центральних вулицях міста, все одно комфорт жителів значною мірою залежить від стану дворів у кварталах. На вулиці Можайського внутрішньоквартальні території подекуди перебувають в катастрофічному стані.

До прикладу, у дворі багатоквартирних будинків, 16, 18 і 22, та 24 ремонт не робився вже десятиліттями. Бетонні плити, якими викладена дорога у дворах, що накривали ще радянську тепломагістраль провалювалися, накопичуючи там воду та бруд. При цьому в будинках живуть десятки сімей з дітьми, поруч розташований дитячий садок, школа №8, супермаркет «Сільпо» та ТЦ «Фламінго», тож понівечиними дворами ходити та їздити стало просто небезпечно.

Ще в 2016 році було створено проєкт капітального ремонту цього двору та було проведено частину робіт, проте через брак коштів роботи не були завершені біля будинків 22 та 24.

Звернув увагу на наболілу ситуацію депутат від фракції “Рідне Закарпаття” Сергій Личов.

Відтак, невдовзі було розпочато роботи з капітального ремонту: наразі встановлюються бордюри, викладається бруківка на тротуарах, облаштовуються ділянки біля під’їздів, монтуються нові каналізаційні люки. Також проєктом передбачено оновлювлення асфальтного покриття, аби комфортно почувалися не тільки пішоходи, а й водії.

Ми дякуємо мешканцям, які вболівають за майбутнє Ужгорода та сумлінно сплачують податки, роблячи вклад у добробут нашого міста”, – йдеться у повідомленні партії.

Відправ другу:
Залишіть коментар