Депутати “Рідного Закарпаття” успішно втілюють проєкти капітального ремонту вулиць в Ужгороді

Про це повідомляє пресслужба фракції на офіційній сторінці партії “Рідне Закарпаття” в соцмережі фейсбук:

“Минулого разу ми писали про початок асфальтування на вулиці Тичини, а сьогодні раді повідомити, що ремонтні роботи уже на фінальній стадії.

Ця ділянка потребувала уваги вже понад 30 років, однак тільки зараз справа дійшла до втілення.

Нагадаємо, що ремонт вулиці Тичини, котра веде до великого приватного сектору, почався ще 15 вересня з підготовчих робіт: було видалено сім старих та майже сухих дерев, що заважали капітальному ремонту.

За цей час, відповідно до проєкту, було розширено дорогу до 5,5 м, встановлено водовідводи за технічними розрахунками та укладено 2 шари асфальтного покриття (чорновий – 3 см та фінальний – 5 см).

Зараз облаштовують в’їзди у двори, ставлять лотки і кришки для водовідведення. Відтак зроблять дорожню розмітку та пішохідний перехід на перехресті вулиць Тичини та Доманинської.

Ініціював роботи та супроводжував їх виконання на всіх стадіях депутат ужгородської міської ради, голова фракції «Рідне Закарпаття» Віталій Ярославович Глагола.

Саме він домігся виділення на цей ремонт з міського бюджету 3,5 млн грн. Та за таку можливість ми дякуємо кожному платнику податків.

Переконані, що розумне та помірковане застосування цих грошей зробить наше місто комфортним”, – йдеться у повідомленні партії.

Відправ другу:
Залишіть коментар