Депутати підтримали облаштування пункту швидкої медичної допомоги у с.Липча, що на Хустщині

А також – реконструкцію Нанківської амбулаторії та будівлі шкільного гуртожитку ДНЗ у с Копашнево.
ода
Крайовий парламентар Василь Якубець подав на розгляд четвертого пленарного засідання другої сесії облради декілька запитів. Зокрема, в одному із них йдеться про те, що мешканці сіл Липча, Л.Поляна, Монастирець, Горінчево, Березово, Н.Бистрий, Хустського району просять обласну владу посприяти у вирішенні питання розміщення пункту швидкої допомоги на базі центру медико-санітарної допомоги в с.Липча. «У зв’язку з віддаленістю районної лікарні від названих сіл, неможливістю дотримуватись нормативів прибуття бригад швидкої меддопомоги на місце за зверненнями, передусім при складних метеорологічних умовах, сезонних особливостях, епідеміологічній ситуації та стану доріг, особливо гірських сіл Хустщини, прошу розглянути порушене питання та вирішити його позитивно на користь сільських громад», – зазначає Василь Якубець.

В іншому депутатському запиті йдеться про необхідність виділення коштів з обласного бюджету на реконструкцію Нанківської амбулаторії загальної практики сімейної медицини Хустського району у рамах програми спів фінансування інвестиційних об’єктів співробітництва з краєм Височіна Чеської Республіки.

У наступному запиті депутат також просить виділити кошти у сумі 6572,505 тис грн на реконструкцію будівлі шкільного гуртожитку ДНЗ на 50 місць, в с. Копашнево Хустського району. «Проектно-кошторисна документація з реконструкції шкільного гуртожитку виготовлена в повному обсязі і пройшла державну будівельну експертизу», – наголошує депутат та закликає при розподілі коштів вільного залишку обласного бюджету спрямувати потрібну суму на ці цілі.

Відтак, усі його запити підтримані депутатами та направлені в обласну державну адміністрацію для вирішення.

Прес-служба Закарпатської облради

Відправ другу:
Залишіть коментар