Делегація із Чеської Республіки ознайомилися із ходом ремонтних робіт в амбулаторії с. Підвиноградів

Вчора делегація із Чеської Республіки (краю Височіна) відвідала Виноградівщину, повідомляє Ігор Вантюх на своїй сторінці у Фейсбук.

“Під час візиту члени делегації на чолі із Надзвичайним і Повноважним послом Чеської Республіки в Україні Радеком Матули, гетьманом краю Височина Вітезславом Шреком, Генеральним консулом Чеської Республіки у Львові Давідом Нові ознайомилися із ходом ремонтних робіт в амбулаторії
с. Підвиноградів. Даний проєкт реалізується за сприяння благодійного фонду «ВіЗа» та завдяки програмі співпраці між Закарпатською обласною радою і краєм Височіна (50% коштів на ремонт виділено краєм Височіна, а інша частина – з місцевого бюджету).

Відповідно до проєкту в амбулаторії буде проведено заміну вікон та дверей, ремонт фасаду будівлі та облаштування прилеглої території.

Разом із депутатами Закарпатської обласної ради Іваном Матруничем та Йосипом Фізеші, заступником міського голови Віталієм Любкою, керівником центру первинної медико-санітарної допомоги Агатою Гал висловили слова вдячності нашим чеським партнерам за надану фінансову допомогу, обговорили можливість продовження співпраці щодо реалізації наступних проєктів культурного, освітнього, соціального, інфраструктурного напрямів, туризму та молодіжної політики.

Міжрегіональні зв’язки та транскордонне співробітництво є важливою складовою сучасної регіональної політики України !

Окрема подяка, директору благодійного фонду «ВіЗа», депутату обласної ради Володимиру Чубірко”,-йдеться в дописі.

Відправ другу:
Залишіть коментар