Дебати на Суспільному: кандидати на посаду мера Ужгорода назвали сильні сторони один одного

Кандидати на посаду міського голови Ужгорода Віктор Щадей та Богдан Андрівї, що змагатимуться у другому турі виборів 22 листопада, під час дебатів в прямому ефірі СуспільногоТБ назвали сильні сторони один одного, інформує Заголовок.

Віктор Щадей на питання представника КВУ Дмитра Тужанського про сильні сторони конкурента відповів так: «Сильний сторін не пригадую. Бо асоціюється із різним проблемами, які продукує міська рада. Треба довго думати, щоби назвати ту сильну сторону. Можливо, в цій каденції міського голови сильною стороною можу назвати вміння домовлятися з правоохоронним органами, щоби прикривати різні кримінальні справи. Радий, що місті, яке управляється чесно, такого робити не потрібно».

Богдан Андрів, відповідаючи на те ж саме запитання, спочатку звинуватив свого конкурента у брехні: «Це дурниця Я не маю жодних стосунків з жодним керівником правоохоронних органів міста». Щодо сильних сторін Віктора Щадея Богдан Андріїв зазначив: «Маніпулювання фактами – це сильна сторона мого опонента».

Відправ другу:
Залишіть коментар