Де і як можна відсвяткувати Новий Рік на Закарпатті? (ВІДЕО)

Колоритно, атмосферно ну і звичайно смачно.

Таким обіцяє зробити новорічне святкування для своїх гостей ТОВ «Сузір`я», про яке йдеться в сюжеті М-Студіо. Окрім того, відпочивальників чекають приємні зимові знижки, розіграші призів та особливі новорічні привітання.

Новий рік не за горами, тож в санаторії «Квітка полонини» вже триває активна підготовка до свят. Зали вже прикрашені гірляндами та іншими новорічними атрибутами. Ну а головне святкування заплановане саме на Новорічну ніч.

Цього року тут планують організувати дві розважальні програми. Одна з локацій буде просто неба з традиційними смаколиками та цікавою розважальною програмою.

Окрім того, відпочивальників чекають майстер класи, розіграші призів та особливі новорічні привітання. Не забувають тут тішити відпочивальників і приємними знижками.

Діють вони і для постійних клієнтів, і для тих, хто під час відпочинку святкуватиме свій День народження. Ну і звичайно є тут і зимові знижки. Любителям активного відпочинку тут теж є чим зайнятись.

Зовсім поруч з санаторієм діє гірсько –лижній витяг, туди буде організований безкоштовний довіз. Звичайно подбали в санаторії і про заходи безпеки у період пандемії.

Ну а саме святкування Нового року, як обіцяють організатори, буде яскравим та колоритним.

Відправ другу:
Залишіть коментар