ДБР передало до суду справу щодо шістьох митників з Мукачева

ДБР завершило розслідування щодо шістьох працівників митного посту «Мукачево», які посприяли підприємцям у ввезенні 10 вантажівок без сплати мита. Такі дії митників призвели до втрат бюджету на 6 млн грн. Зараз шістьом працівникам митниці загрожує до п’яти років позбавлення волі.

Прес-службі ДБР інформує, що наразі досудове розслідування щодо службової недбалості шістьох митників Закарпатської митниці завершено. Працівники митниці сприяли комерсантам в ухиленні від сплати митних платежів при здійсненні митного оформлення десяти вантажівок.

Встановлено, що митне оформлення вантажівок відбулось без належної перевірки та за значно занижених декларантом розрахунках суми митних платежів. Своїми діями посадовці завдали збитків держбюджету на суму 5 млн 998 тис. грн.

Шістьом службовим особам Закарпатської митниці Держмитслужби повідомлено про підозру у службовій недбалості, що спричинила тяжкі наслідки (ч. 2 ст. 367 КК України). Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі від 2 до 5 років.

Приєднуйтеся до телеграм каналу «Новини Закарпаття»

Відправ другу: