Цьогоріч на українських дорогах з'явиться ще 200 камер фіксації порушень

Протягом поточного року на дорогах України встановлять ще 220 камер фіксації порушень Правил дорожнього руху. Вони запрацюють на тих ділянках доріг, де трапляється найбільше аварій, – пише rbc.ua

Про це у ході брифінгу розповів перший заступник начальника Департаменту патрульної поліції Олексій Білошицький.

“Нові камери на дорогах України з’являться вже найближчим часом. Місця встановлення системи фото- та відеофіксації порушень ПДР вже погоджені з підрозділами Національної поліції та службами автомобільних доріг”, – зазначив він.

За словами Білошицького, до системи автоматичної фіксації ПДР додається новий функціонал – фіксування порушень проїзду смугою громадського транспорту.

“З 15 лютого 2021 року планується запуск системи фіксації порушень ПДР, які відбуваються саме на смузі проїзду громадського транспорту. Перша камера, яка запрацює у даному режимі, встановлена у місті Києві на бульварі Дружби народів, 36”, – сказав він.

Нагадаємо, заступник голови МВС Антон Геращенко анонсував, що число камер для фото- та відеофіксації порушень ПДР на дорогах зросте до 1,5 тисячі. Однак не уточнив, за який період.

Як писало РБК-Україна, в Україні можуть скасувати обов’язкові листи порушникам ПДР у разі своєчасної сплати штрафу. У Верховній раді зареєстровано відповідний законопроект.

Відправ другу:
Залишіть коментар