Цієї зими лави закарпатського ФК "Минай" поповнили брати-близнюки

Цієї зими в нашій команді з’явилося відразу двоє молодих закарпатських футболістів – пише fcminaj.com.

Це перші в історії «Минаю» брати-близнюки, різниця у віці яких всього 5 хвилин – Василь, який старше, та Петро Луціви. Уродженці Чинадієва з Мукачівщини є вихованцями ужгородської СДЮШОР. Обидва після його закінчення перейшли до команди УПЛ – «Олександрії».

Спочатку в U-19, потім в дублі команди-учасника Ліги Європи і Петро, і Василь провели два сезони. Зокрема, Петро зіграв 54 матчі (за U-19 та U-21) та забив 18 голів, а Василь має в активі 26 ігор та 1 гол. В 2019-му році залишили клуб, а останні півроку грали в чемпіонаті Закарпаття за одну з провідних команд – «Вітязь» (Концово). Тепер вони частина «минайської» родини, чому, звісно, дуже раді.

«Після того як ми пішли з «Олександрії» наш батько, який водночас є нашим агентом, почав займатися пошуком команди для нас, – розповів Петро Луців. – Пам’ятаю, що коли виникла пропозиція від «Минаю», то ми, звісно, не могли від неї відмовитися. Були раді цьому, адже давно вже хотілось почати грати на дорослому рівні». Позитиву додавав і той факт, що це команда з рідного краю. «Тому тут грати вдвічі приємніше», – резюмував футболіст.

Петро зізнається, що перше, що кидається в очі після молодіжного рівня, – це наявність у футболістів величезного досвіду ігор, зокрема в УПЛ. І це вагомий фактор. Так само вважає і його брат. «Звісно, різниця між молодіжним чемпіонатом та Першою лігою є, але вона не велика, – розповів Василь. – Я, як і брат, намагаємося з кожним днем вчитися чомусь новому, тим більше в нашому складі чимало гравців, які можуть навчити нас багатьом футбольним навикам».

Щодо позицій, на яких хлопців можна буде побачити у футболках «Минаю» – то це здебільшого фланги. Петро і в «Олександрії» грав на цій позиції – проте більш ближче до чужих воріт, а у нашому клубі робить акцент також і на оборону, що, до речі, відповідає більш сучасним вимогам. На фланзі бачить тренерський штаб «Минаю» і його брата Василя.

«Коли ще на дитячому рівні грав, то взагалі бігав у нападі, – розповів старший Луців. – А в «Олександрії» здебільшого грав на позиції опорного півзахисника. Зараз мене частіше за все використовують на позиції правого захисника, а взагалі готовий грати на будь-якій позиції, на якій мене бачить тренерський штаб».

Важливо для братів і те, що вони і далі виступають в одній команді. «Ми протягом всієї кар’єри виступали пліч-о-пліч з братом», – зазначив Петро. До речі, раніше їх навіть плутали, адже зовнішньо хлопці доволі схожі. Але тепер принаймні мають різні зачіски.

Наразі обидва брати вдома – на карантині. «Підтримуємо разом форму в умовах, де це можливо, – розповів молодший Луців. – А решту часу проводимо з родиною. А ще граємо у відеоігри – у Counter-Strike або Fifa. Хто краще за нас грає у Fifa? Однозначно я!».

Хоча Василь з цим не погоджується. До речі, це єдина річ, в чому вони відкрито конкурують. А ось у футболі жоден не зізнається: хто у чомусь сильніший, а хто слабший. Хай це вже вирішують самі вболівальники. Які, до речі, чекають їхнього дебюту не менше, ніж вони.

Відправ другу:
Залишіть коментар