Цікавий факт: від таких жінок чоловіки втечуть 100%!

Красива зовнішність, струнка фігура, таємничий погляд, гарячий темперамент … Але навіть від таких красунь чоловіки втечуть без оглядки. І що б там не говорили, а чоловіки все ж не такі дурні, як нам часом здається. Є кілька типів жінок, з якими чоловіки не хочуть зв’язуватися категорично!

Істерички

Це той тип жінок, які можуть перетворити маленьке непорозуміння у величезну трагедію, тобто з мухи можуть зробити слона, примхливі, готові закочувати істерики з приводу і без приводу, особливо, якщо щось не так як вона хоче, не так як вона собі це надумала. Загрози викинутися у вікно, якщо він не зробить щось, збір його речей в валізи після кожної сварки – все це викликає у чоловіків тільки внутрішній протест, паніку, нерозуміння і в підсумку – відраза!

Гулящі барбі

Ті жінки, які люблять часто міняти собі партнерів і навіть спати з декількома одночасно. Найстрашніше в цьому всьому, що жінка може цим пишатися або хвалитися. А для чоловіків це величезний удар по їхньому самолюбству, вони перестають бути кращим для своєї обраниці.

Базікало

Це такі жінки, які із задоволенням і азартом розповідають про все, що з ними сталося або з їх подругою, мамою, сьогодні, вчора, навіть якщо їх про це ніхто не питав. Такі жінки жахливо напружують чоловіків, їм весь час доводитися вслухатися і розуміти сенс всього почутого, в той час як йому зовсім не до цього, або він звик говорити, а не слухати, тим більше – словесний понос.

Базарні торговки

Цей тип жінок володіє такими якостями: нахабством, невихованістю, відсутністю такту, вульгарністю, вживанням матюків і гучним сміхом. Перевірити таку наявність « базарний » дуже просто: згадайте, коли ви лаєтеся з чоловіком… може, ви б’єте посуд або кричите як ненормальна…

Чоловіконенависниці

Ці жінки свято вірять у те, що всі мужики- козли і сволочі, і всі вони однакові, їм всім потрібно тільки одне. Вони абсолютно переконані, що чоловіки не здатні… розуміти, бути вірним, любити, бути розумним.

Ледарки

Ці жінки намагаються влаштувати своє життя за рахунок інших і нічого не робити. Їх стратегія- брати від чоловіків все і по максимуму і не віддавати нічого натомість. Такі жінки можуть клянчити у чоловіків гроші… Вимагати шубку і т.д.

Відправ другу:
Залишіть коментар