Цифра дня: понад 104 мільйони гривень сплатили перевізники «італійських бусів»


Понад 104 мільйони гривень сплатили перевізники так званих «італійських бусів» митних платежів за ввезення товару різного асортименту з країн Євросоюзу

Про це та роботу кінологічних команд, стаціонарних скануючих систем на митних постах у зоні діяльності Закарпатської митниці Держмитслужби – йтиметься у сюжеті німецької міжнародної телерадіокомпанії «Deutsche Welle» (Німецька хвиля).

Її представник – журналістка Катерина Луцька, поспілкувалася з керівником митниці Олександром Богашем, побувала на митному посту «Тиса», що на українсько-угорському кордоні», наочно перевірила майстерні здібності чотирилапого вихованця Рамсі, який за лічені хвилини виявив сховок у мікроавтобусі та має на своєму рахунку резонансну знахідку – найбільшу партію контрабандного каміння (понад 300 кг бурштину), прихованого у паливних баках вантажівки.

А про сучасний сканер, що має унікальні можливості точного розпізнавання прихованих від митного контролю об’єктів, розповів начальник управління технічних засобів митного контролю митниці Сергій Андроненков. Тут досвідчені митники-пошуківці сканують великогабаритні транспортні засоби та виявляють прихований від митного контролю: сигарети у тайниках чи порожнинах вантажівок, зброю, алкоголь та навіть розпізнають серед вживаних речей брендовий одяг за етикетками.

Підсумовуючи про діяльність митниці, її очільник Олександр Богаш підкреслив, що станом на сьогодні у Держбюджет перераховано митних зборів та платежів 4 мільярди гривень. В тому числі, за 3 останні місяці п.р. понад 104 млн грн сплатили перевізники так званих «італійських бусів» за ввезення товару різного асортименту з країн Євросоюзу.

Пресслужба Закарпатської митниці Держмитслужби

Відправ другу:
Залишіть коментар