Чопські митники відібрали від чеха новеньку іномарку

Новенька «Audi Q5» два рази намагалась потрапити в Україну, тепер зберігається на складі митниці.

Вчора, 17 грудня, на митний пост «Солотвино» Чопської митниці Міндоходів заїхав  легковий автомобіль «Audi Q5», 2014 року випуску. Авто було з державним реєстраційним номерним знаком Чеської Республіки,  керував ним громадянин цієї країни.

Демонструючи, що він нічого від митного контролю не приховує, чех попрямував до «зеленого коридору». Як підставу для переміщення транспортного засобу через державний кордон України громадянин подав свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу та документи на право користування авто. У свідоцтві йшлося, що власником «Audi» є одна з чеських фірм.

Далі розпочалась майже детективна історія.

Працівниками митниці було прийнято рішення вивести авто із «зеленого» і направити транспортний засіб для детального вивчення ситуації в «червоний коридор». Виявилось, цей автомобіль близько п’яти днів тому вже намагалися перемістити на митну територію України на митному посту «Тиса» Чопської митниці. За кермом транспортного засобу тоді був інший громадянин, але в нього були відсутні документи на право керування авто, тож йому довелось повернутись назад.

Ця інформація й стала причиною для митників перевірити достовірність доручення на право користування машиною. Написавши листа чеській фірмі, яка є власником транспортного засобу, відповідь була однозначною – доручення на керування «Audi Q5» вони не видавали, а в руках у них підробка.

Таким чином, громадянин Чехії намагався перемістити через митний кордон України легковий автомобіль з приховуванням від митного контролю з подання митному органу, як підставу для його переміщення підроблених документів. Наразі складено протокол про порушення митних правил, автомобіль вилучено до остаточного рішення суду, – повідомляє  відділ комунікацій Головного управління ДФС у Закарпатській області.

Джерело

Відправ другу:
Залишіть коментар