Чопські депутати звернулися до Президента через високі тарифи

18 січня, у зв’язку з соціальною напругою на території Чопської міської територіальної громади через значне підвищення цін на газ, електроенергію, водопостачання, послуги з розподілу природного газу та з метою недопущення ще більшого невдоволення громадянського суспільства на 2 засіданні ІІ сесії восьмого скликання депутати Чопської міської ради прийняли рішення про направлення звернення до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо зниження цін на газ, його розподіл, електроенергію та водопостачання.

“Ми, депутати Чопської міської ради Ужгородського району Закарпатської області, вимагаємо від влади негайно вжити заходи щодо зменшення цін на електроенергію, природний газ та транспортування природного газу для побутових споживачів у найшвидший термін.

Різке та необґрунтоване підвищення цін на початку року призвело до значної соціальної напруги та незадоволення населення, особливо у такі надважкі часи епідемії. Для нас, як і для наших виборців, незрозуміло як можна так суттєво збільшити витрати мешканців країни на оплату комунальних послуг, якщо більша частина населення в рази втратила в грошових надходженнях через карантинні обмеження?

Фактично, замість того, щоб підтримати людей під час епідемії коронавірусу COVID-19 уряд дозволив приватним компаніям наживатись на людях та отримувати надприбутки. Такі зміни стануть непосильним тягарем для населення, що призведе до невдоволення, протестів і росту заборгованості з оплати комунальних платежів.

Крім того, повідомляємо, що тарифи на водопостачання в місті Чоп подає на затвердження НКРЕКП АТ «Українська залізниця». Зауважимо, що тариф на водопостачання з січня 2021 року складає 27,72 грн за 1 куб.м., що є значним навантаженням на бюджет мешканців міста.

Зважаючи на вищевикладене, просимо Президента України, Верховну Раду України, Кабінет Міністрів України у найшвидші терміни переглянути вартість послуг на газ, його розподіл, електроенергію та водопостачання у м. Чоп і прийняти рішення про зменшення тарифів для населення“, — йдеться у рішенні №56.

Відправ другу:
Залишіть коментар