Чому жінки не люблять "дорослі фільми"?

Дорослі фільми
Яке категоричне судження – жінки не люблять дивитися порнофільми … Ой, чи що? Якщо так заявити привселюдно або заглянути в Інтернет, то можна буде буквально почути або прочитати наступне:

– З чого це ви взяли? Я дивлюся, це мене збуджує …

– А я – люблю дивитися порнофільми і взагалі еротику …

– Я часто дивлюся порнофільми і порноролики, особливо, коли чоловіка немає вдома …

– Я не тільки дивлюся, але при цьому ще й …

– Я обожнюю дивитися їх разом з моїм чоловіком (хлопцем), і в цей час ми з ним займаємося тим же самим …

Виходить, є жінки, і їх достатню кількість, які люблять дивитися порно. І питання, швидше за все, варто було б поставити так: чому є жінки, які не люблять дивитися порнофільми?

Ще один момент.

Чоловіки дивляться порно більше і частіше. Слід визнати, що кількість чоловіків, що люблять дивитися порнофільми, перевищує кількість жінок, які люблять те ж саме. І можливо, питання краще б звучало так: чому чоловіки більше люблять дивитися порнофільми, ніж жінки. Тоді можна було б відповісти, що у чоловіків і жінок є особливості в області їх психології, що жінка моногамна, а чоловік полігамії; що чоловік, так би мовити, «візуал», і все, що він бачить, для нього дуже важливо на відміну від жінки, яка «аудит», і для якої більш важливі слова. Звідси, мовляв, і приказка, що «Чоловік любить очима, а жінка вухами».

Ще можна було б додати, що від перегляду порно, жінка отримує менше емоцій, ніж чоловік, і тому на четвертій хвилині їй це відео набридає. Цілком можливо, що якщо посадити жінку спиною до екрану, на якому відбуваються різні цікаві дійства, щоб вона не дивилася, але слухала, ефект буде більш бажаним для чоловіка, а жінці буде більш цікаво в плані насиченості емоціями.

Однак питання конкретний: чому жінки не люблять порнофільми. І, відштовхуючись від вищесказаного і беручи для себе установку, що тільки частина жінок не люблять дивитися порнофільми, будемо відповідати саме за цю частину і, по можливості, обережно.

Отже, чому жінки не люблять порнофільми.

Можливо, тому, що в цих фільмах немає романтики, духовних відносин і, найчастіше, сюжету. Переживаючи за героїв мелодраматичних серіалів – а жінки їх дивляться, погодьтеся, багато частіше, ніж чоловіки, – в порнофільмах, власне, переживати і обливатися сльозами не за кого. У них чиста механіка, а стогони і зітхання викликані не духовними емоціями, а фізичним насолодою і задоволенням похоті. І, зауважте, якщо секс в «нормальному» фільмі викликаний сюжетної необхідністю, жінки дивляться такі сцени або і не охоче, то без огиди і відторгнення.

Можливо, жінки не люблять порнофільми ще й тому, що дії в цих фільмах за часом нереальні, і від дійсності значно відрізняються. Там порноактори займаються любов’ю хвилин сорок, випробувавши різні пози і положення, а у даної конкретної жінки все відбувається з її чоловіком протягом трьох хвилин. Вона, звичайно, розуміє, що секс може бути тривалістю сорок хвилин і більше, але що таке відбувається не з нею – дратує і псує настрій.

Може бути те, що відбувається в порнофільмах, жінка вважає збоченням. Навіть якщо порно – чиста класика. А вже якщо в ньому є сцени орального і анального сексу, то це, на її думку, повна деградація моралі. Такі жінки є, і якщо таке її думку щиро, то його слід поважати, як і всі інші думки.

Є категорія жінок, яка вважає все, що відбувається на екрані під час порнофільму – принижує жінку і її людську гідність. Навіть якщо порноактриса, з якою чоловіки надходять на екрані так, так, а ще й ось так, знемагає від задоволення і насолоди і посміхається прямо в екран, облизуючи пересохлі від пристрасті і жадання губки, – жінка з такої категорії вкрай обурена.

– Це знущання над нами, жінками, – говорить вона і вимикає Інтернет.

Можливо, жінкам не подобаються порнофільми ще й тому, що, як правило, там знімаються такі красуні, до яких рядовим жінкам далеко. І мимоволі порівнявши себе з порноактрисою і зробивши відповідний безсторонній для себе висновок, жінка негайно вимикає порно і привселюдно говорить, що вона не любить порнофільми. Називаючи масу причин та замовчуючи про основну.

«Порнофільми дивляться тільки повії»!

Так заявляє частина з тих жінок, що не люблять дивитися порно. А оскільки ця частина жінок не бажають ні в якій мірі ототожнювати себе зі згаданою категорією дівиць, то вони порнофільми ніколи і не включають.

І останнє.

Більшість порнофільмів розраховані на чоловічу аудиторію. Можливо, це якраз і викликане тим, що чоловіків, що люблять порно, більше, ніж жінок. А можливо і навпаки: тому-то жінки і менше люблять порно, оскільки акцент в таких фільмах зроблений на жінку: яке в неї тіло, як її «люблять» так і сяк, і яке вона від усього цього зазнає насолоди. Жінці, напевно, було б приємніше дивитися на красеня чоловіка, ніж на свою «сестру», звичайно, якщо вона нормальної орієнтації. І при зміщенні в порно індустрії акценту в бік чоловіка, можливо, аудиторія жінок, які не люблять порнофільми, стане значно менше.

Відправ другу:
Залишіть коментар