Чому за 5 років в Ужгороді не збудували жодного садочку? (ВІДЕО)

Нестача садочків та шкіл в Ужгороді – проблема не нова. За останні 5 років не побудовано жодного освітнього закладу.

А тим часом мікрорайони розростаються, дітей більшає, а паралельно зростає і соціальна напруга. Адже батькам доводиться возити своїх чад у інший кінець міста – у кращому випадку, у гіршому – місць в садочку нема.

Хоча у 2016 році міська влада виділила ділянку під сучасний навчально-виховний комплекс на 250 місць на розі вулиць Загорської і Франка, та презентувала проєкт лиш перед виборами.

Чи реалізують його та коли – питання?

Електронна черга у садочок – на кілька років, місць у діючих ДНЗ не вистачає, школи теж переповнені, батьки змушені водити чи возити дітей у інші мікрорайони міста – така ситуація в освітній сфері Ужгорода. Люди обурені, за 5 років міська влада не побудувала жодного освітнього закладу.

Під вибори представили лише проєкт навчально-виховного комплексу на 250 місць на розі вулиць Загорської і Франка, мовляв побудуємо наступної каденції! Хоча земельну ділянку виділили ще у 2016 році!

Віктор Щадей каже, радився з фахівцями – за півтора роки можна збудувати навчально-виховний комплекс.

Як це зробили у інших містах за останні 5 років: Кременчук – садок і школа, Тернопіль – за 10 місяців збудували ДНЗ, Хмельницький – три об’єкти. Нема перешкод і в Ужгороді розширяти освітню мережу – достатньо взяти очільнику міста відповідальність.

Відправ другу:
Залишіть коментар