Чому Віктор Балога "самоізолювався" від своїх виборців ще до початку поширення коронавірусу

Сьогодні вранці інтернет-видання, яке афілюють з мукачівським нардепом Віктором Балогою оприлюднило інформацію про те, що закарпатські нардепи з групи “Довіра” та позафракційний нардеп Владіслав Поляк можуть бути інфіковані коронавірусом.

З цього приводу Владіслав Поляк прокоментував згадуваний матеріал ЗМІ на своїй сторінці у соцмережі FB:

“Сьогодні одне із регіональних інтернет видань поширило інформацію про те, що закарпатські нардепи з групи “Довіра” можуть бути інфіковані коронавірусом.

Хоча я є позафракційним депутатом, журналісти згадали і моє прізвище.

17 березня, усвідомлюючи всю відповідальність перед суспільством, ми зібралися під куполом ВРУ, щоб прийняти важливі законопроєкти по спрощенню закупівель якісних ліків за зниженою ціною.

Також провели низку зустрічей з представниками КМУ, ДСНС та МОЗ.

Разом вирішували питання щодо забезпечення нашої області такими необхідними апаратами штучної вентиляції легенів, захисними засобами та тест-системами.

Ми мусили зробити ці важливі кроки, які повинні врятувати життя тисячам українцям!

Цікаво, що саме головний вигодонабувач та автор цього опусу вже давно “самоізолювався” від проблем нашого регіону та від своїх виборців. Результат такої політики – фейкова перемога на “царському” окрузі.

Дякую всім мужнім українцям, які продовжують працювати в цей складний час на передовій можливої пандемії: медикам, прикордонникам, митникам та чесним журналістам.

Для тих, хто турбується – з інфікованими нардепами у ВРУ не контактували, почуваємо себе чудово, дотримуємося правил карантину.

При цьому виконуємо свої прямі обов’язки!” – зазначив В. Поляк.

Відправ другу:
Залишіть коментар