Чому ужгородська місцева влада бездіє у боротьбі з коронавірусом? (ВІДЕО)

Критичність моменту у медзакладах Ужгорода, коли хворих на Ковід-19 вже нема куди класти, а темпи поширення коронавірусу тільки зростають, вимагає негайних та рішучих дій від влади.

Натомість, у понеділок на засіданні міської комісії ТЕБ та НС замість прийняття рішення та взяття відповідальності за це, лише обговорили ситуацію. І досі чекають протоколу державної комісії. Тим часом, медики прогнозують погіршення епідобстановки, до якої місто просто не готово. Антирекорди кількості ковідних хворих щодня, результати тестів треба по 3-5 днів чекати, медзаклади Ужгорода переповнені, пацієнтів транспортують у інші лікарні краю, вже є смертельні випадки – місто виявилося не готовим до такої епідситуації! Люди налякані, адже можуть залишитися сам-на-сам зі своєю бідою.Про ріст захворюваності медики попереджали заздалегідь!

Проте медзаклади потерпають від нестачі ліжкомісць, персоналу, обладнання, зокрема ШВЛ та кисневих концентраторів. І це тільки початок 2 хвилі. Тому треба діяти негайно! Паралельно треба дбати про забезпечення резервного медперсоналу. Тобто працювати на випередження. А також підтримати фінансово медиків, адже на їх плечах велике навантаження.

Кошти у міста є, треба їх перерозподілити. Адже у час, коли ситуація критично загрозлива, треба витрачати гроші не на дорогу бруківку, чи ремонти, які можуть почекати до весни, а на протидію епідемії –це більш нагальне питання, на кону – людські життя!

Відправ другу:
Залишіть коментар