Чому у відносинах важливо відпочивати один від одного

Ця тема дуже актуальна для тих, хто щодня відчуває роздратування до свого партнера, хоч і намагається пригнічувати це в собі.
Відносини
Роздратування

Досить часто у жінок виникають претензії до їхніх партнерів бо ті не чують їх, не помічають те, що повинні помічати і продовжують робити те, що так дратує. Ну невже так складно класти речі на свої місця, закручувати кришечкою зубну пасту і включати футбольний матч на меншій гучності – знайома ситуація, правда? Якщо подивитися на це з боку, можна виявити, що причина появи таких ситуацій не в патологічній глухоті партнера на зауваження, а в тому, що величезний ком роздратування наростає в нас з кожним днем ​​все більше і більше. На перший план виходять побутові перепалки, а не слова любові один до одного, важливим стає другорядне, і ви вирішуєте питання прибирання в квартирі, забуваючи цілувати коханого перед сном.

Розлучення

Для того, щоб продовжувати любити один одного потрібно весь час розлучатися. Не лякайтеся, не в буквальному сенсі. Не потрібно розривати відносини, але варто навчитися проводити більше часу порізно, щоб знову поспішати до назустріч один одному. Прагнення проводити добу разом, тому що ви не можете існувати одне без одного типово для перших етапів відносин. А для того, щоб воно збереглося, необхідно відпустити руку партнера хоча б на кілька годин, щоб знову захотілося схрестити пальці.

Звичка нудьгувати

Виробляйте для себе звичку сумувати за партнером, згадуючи все, що ви любите в ньому. Правда, завдання трохи ускладнюється, якщо він в цей момент буде знаходитися поряд з вами. Тому намагайтеся планувати своє дозвілля так, щоб встигнути сходити в кіно з подругами, пообідати з колегами, а ввечері бути щасливою жінкою, яка встигла скучити за своїм чоловіком.

Особистий простір

Особистий простір дуже важливий для кожної людини, і ігноруючи його існування на початку відносин, ви створюєте собі велику пастку для вашого майбутнього. Не важливо, хто ви – яскраво виражений екстраверт чи замкнутий інтроверт – приходить час, коли людині потрібно усамітнитися, щоб привести свої думки в порядок. Поважайте особистий простір вашого партнера і відстоюйте своє, щоб потім не ображатися один на одного. Проводьте час на балконі з чашкою кави, присвячуйте вечір перегляду фільмів, над якими ви хочете поплакати, читайте книгу в парку. Словом, виділяйте час і місце, де у вас з’явиться особистий простір, і дозволяйте робити те ж саме вашому чоловікові.

Відправ другу:
Залишіть коментар