Чому у людей виникає бажання напитися

Найчастіше бажання напитися пов’язано у людей з радісними подіями, – про це заявили вчені, які вивчали причини, які спонукають людей вживати відразу багато алкоголю.

Чому люди не просто п’ю, а п’ють багато, причому цілком свідомо хочуть напитися до такого стану? Відповідь на це питання дали вчені з Австралії та США, які провели спільне дослідження і поділилися його результатами в журналі Clinical & Experimental Research.

Парадокс, але дослідники констатували, що найчастіше бажання напитися викликають у людей радісні події. Вченими були проаналізовані сотні постів в Twitter, автори яких висловлювали бажання “напитися і забутися”.

Фахівці прийшли до висновку, що в багатьох випадках прагнення “напитися до втрати свідомості” викликаються стресом, святами, робочими досягненнями й спортивними перемогами. Тобто більшість причин є радісними.

Вчені відзначають, що тільки невелика частина людей, які заявляють про свої плани вжити багато алкоголю, відмовляються від них, визнавши, що вони погарячкували.

Дуже багато осіб дійсно втілюють свої наміри й повідомляють про це на наступний день соцмережах, що не пам’ятають багатьох подій, що трапилися напередодні під час гулянки.

Фахівці підкреслюють: такі експерименти над організмом вкрай небезпечні, вживання спиртного призводить до розвитку відразу цілого ряду ракових та серцево-судинних захворювань.

Зазначимо, що за новими рекомендаціями ВООЗ, безпечної дози алкоголю не існує. Тому від нього краще взагалі відмовитись.

Відправ другу:
Залишіть коментар