Чому секс - найкращий засіб від целюліту

Замість того щоб витрачати шалені гроші на обгортання, антицелюлітний масаж і різні креми, медики рекомендують просто … займатися побільше сексом!
Целюлит
Що таке целюліт, знає, напевно, кожна жінка. І кожна друга представниця прекрасної статі вважає себе володаркою так званої “апельсинової кірки” на сідницях, ногах або талії. Причому, для стороннього ока целюліт може бути і непомітний, але це абсолютно не важливо. Целюліт буває і у жінок “з формами”, і у довгоногих спокусниць з фігурами фотомоделей. На боротьбу з целюлітом кидаються всі кошти сімейного бюджету. Різні обгортання, масажі, креми і лосьйони, як правило, дають лише тимчасовий ефект або ж зовсім не допомагають. Тому що целюліт, за великим рахунком, не косметичний недолік, а хвороба, точніше, порушення обміну речовин в жирових клітинах. І лікувати цю хворобу слід зсередини, а не просто усувати наслідки.

І ось німецькі лікарі прийшли до висновку, що найкращий засіб проти ненависного целюліту – це банальний секс. У журналі “Glamour” була опублікована стаття, яка доводить, що секс є прекрасним ліками від целюліту. На думку лікарів, під час сексу організм жінки розслабляється і виробляє більшу кількість гормону естрогену, який успішно бореться з ефектом «апельсинової кірки» на шкірі.

Лікарі поки що не встановили точно, з якою частотою жінкам слід займатися сексом, щоб уникнути целюліту. Вони радять займатися ним якомога частіше – що, що а шкоди від цього точно не буде …

Відправ другу:
Залишіть коментар