Чому потрібно їсти після шостої

Часто дівчата відмовляються від їжі після шостої вечора, щоб схуднути або зберегти фігуру. Дієтологи впевнені, такий підхід – в корені невірний.
Їжа
Трохи теорії
Щоб схуднути, організм повинен спалювати калорії. Це відбувається за рахунок обміну речовин. Саме через швидкого обміну речовин хтось може їсти все підряд, не займатися спортом і бути худим, а хтось нічого не їсть, займається в залі, а вага все одно не хоче йти.

Під час процесу схуднення, а також для підтримки фігури, необхідно розганяти обмін речовин. І робиться це за допомогою їжі. Так-так, ніяких голодувань – потрібно їсти регулярно. Секрет полягає в продуктах, порції і регулярності. Ідеальне меню людини – 5-6 прийомів їжі в день. Порції повинні бути невеликими, продукти – корисними і дієтичними. Сюди ж входять і, так звані, перекушування. Головне правило – не можна відчувати почуття голоду.

Коли Ви голодні і не їсте – організм максимально гальмує процес обміну речовин. Коли Ви нарешті поїсте, процес запуститься, але він буде повільним. Це як з багаттям: щоб він горів, потрібні дрова. А в нашому випадку, щоб обмін речовин не зупинявся – потрібна їжа.

Важливо: якщо Ви допустили голодування терміном більше 10 годин, весь наступний день організм буде відкладати отримані калорії в жир. Тобто, якщо Ви поїдете в 5 вечора, а наступного дня поснідаєте у 8 – зменшення м’язової тканини і наростання жирового прошарку Вам забезпечені.

Практика

Отже, відмовлятися від вечері – не можна. Це загрожує як для ваги, так і для здоров’я. Однак, що ж можна їсти, не переживаючи за фігуру? На вечерю – ідеальний білок з клітковиною. Тобто, м’ясо (риба) і салат. А друга ідеальна вечеря, якщо Ви лягаєте за північ – нежирний сир. Казеїн, яким багатий сир, дуже повільно перетравлюється і почуття голоду не настане досить довго. Його можна їсти за годину до відходу до сну. Крім того, Ви можете їсти фрукти в необмеженій кількості.

До слова, ввечері краще не балуватися гарнірами, борошняним і солодким. Кращий час для цих продуктів – ранок.

Висновок

Щоб схуднути або підтримувати фігуру важливо не зупиняти процес обміну речовин. Їжте кожні 2-3 години невеликими порціями, вживайте тільки свіжі і здорові продукти, вранці налягайте на вуглеводи, ввечері – на білки, і Ваша фігура з протягом 2-3 місяців придбає бажані форми.

Відправ другу:
Залишіть коментар