Чому деяким закарпатцям не можуть видати сертифікати щеплення

Близько 4 тисяч сертифікатів про вакцинацію видали в Ужгороді на сьогодні, 3 серпня. Про це розповіла головна сімейна лікарка міста Тетяна Козак. Водночас ужгородець Габор Феєр розповів: він не міг одержати сертифікат, бо дані про одне зі щеплень не внесли до електронної бази. Документ йому потрібен був для поїздки до Угорщини, пише Суспільне.

“Коли я звернувся до сімейної лікарки, вона мені, на моє величезне здивування, сказала, що другу дозу система бачить, вона її ідентифікувала, але першу дозу, яку я отримав ще 19 квітня, її не бачить система”, — розповів чоловік.

Через відсутність інформації про перше щеплення Ґабор Феєр не міг отримати сертифікат, який потрібен був для поїздки за кордон.

“Звісно потрібно було відразу зв’язуватися з лікарем, який відповідав за першу дозу вакцини, — сказав Габор. — Я не міг отримати до тих пір паспорт вакцинації, поки мені першу дозу не введуть у систему. На щастя, людина пішла назустріч. Вона ввела це в реєстр. Тобто коли я після того подзвонив сімейній лікарці, вона каже: “Я все бачу, воно в системі — я вже можу виписати вам паспорт вакцинації”.

За словами Тетяни Козак, сертифікат можуть роздрукувати на білому папері. Вимог щодо жовтого немає.

Відправ другу:
Залишіть коментар