Члени ужгородського виконкому виявили, що муніципали не працюють

Про це йдеться у проекті рішення виконкому Ужгородської міськради на 10 червня.
Ужгородського виконкому
Розпорядженням Ужгородського міського голови № 202 від 26 травня 2015 року, була утворена робоча група з перевірки дотримання умов надання дозволів на проведення земляних робіт у відповідності до рішень виконавчого комітету, починаючи від 1 січня цього року. Водночас робочій групі доручили до 29 травня року провести документальну та фактичну перевірку дотримання умов надання дозволів на проведення земляних робіт та скласти про це відповідний акт.

28 травня 2015 року члени робочої групи, а саме: Белеканич В.В., Броді О.В., Добош В.В., Ільницький М.П., начальник відділу благоустрою управління житлово-комунального господарства департаменту міського господарства, секретар робочої групи Боровіков М.А., а також член Виконавчого комітету Молнар Є.С. здійснили вибірково цю перевірку.

У процесі останньої було встановлено ряд:

1) Порядок видачі дозволів затверджений Ужгородською міською радою 20 липня 2012 року є суттєво застарілим, не відповідає ряду новим принципам надання адміністративних послуг та правового регулювання в цілому, в сфері надання дозволів на проведення земляних робіт.

2) У процесі фактичної та документальної перевірки умов дозволу на проведення земляних робіт № 250, згідно рішення Виконкому № 105 від 25.03.15р. (Другетів – Сільвая), було встановлено, що відповідальними особами (КП “КШЕП”, ПАТ “Закарпаттяобленерго”) покриття належним чином, згідно умов виданого дозволу, відновлено не було. До прикладу, зелена зона фактично відновлена не була, покриття знаходиться в неестетичному вигляді.

3) Подібних висновків група дійшла і при перевірці умов дозволу на проведення земляних робіт № 256, згідно рішення Виконкому № 132 від 29.04.15р. (Закарпатська- Загорська-Гвардійська) та № 241, згідно рішення Виконкому № 105 від 25.03.15р. (Котляревського, б/н). У результаті останнього на автомобільній дорозі по вул. Котляревського знаходяться значні за розміром вибоїни, при рух через які транспортним засобам може бути потенційно завдано шкоду. Вибоїни одночасно стають джерелом збору дощової води, що спотворює естетичний вигляд вулиці. Не було повністю відновлене покриття і за дозволом № 242, згідно рішення Виконкому № 105 від 25.03.15р. (8 Березня, 11).

Одночасно члени робочої групи встановили фактично відсутній контроль з боку Відділу муніципальної поліції та правопорядку Ужгородської міської ради за дотриманням умов дозволів на проведення земляних робіт.

“Виходячи із вищенаведеного, просимо:
1. Врахувати зазначені вище рекомендації при оцінці службової діяльності відповідних посадових осіб Ужгородської міської ради та підпорядкованих їй підприємств, установ, організацій, а також при розгляді інших питань порушених у даному зверненні;
2. Продовжити термін проведення фактичної та документальної перевірки дотримання умов надання дозволів на проведення земляних робіт, ініційованої згідно Розпорядження Ужгородського міського голови № 202 від 26.05.15р., до 15 червня 2015 року (з врахуванням, що 1 червня 2015 року є вихідним днем);
3. Ініціювати розробку нового порядку надання дозволів на проведення земляних робіт;
4. Розширити предмет фактичної та документальної перевірки дотримання умов надання дозволів на проведення земляних робіт, ініційованої згідно Розпорядження Ужгородського міського голови № 202 від 26.05.15р., включивши до нього, зокрема, питання порушені у даному зверненні”, – йдеться у висновку.

Відправ другу:
Залишіть коментар