Чи шкідливі газовані напої для дітей?

Газовані напої є джерелом багатьох шкідливих речовин, містять велику кількість цукру. Шкідливим є і газ – розширює судини, що сприяє ще інтенсивнішому засвоєнню цукру. У США вже заборонили продаж таких напоїв у школах.
Газовані напої для дітей
Шкодять і фарбники, консерванти, які додають до майже всіх газованих напоїв. Наслідками дії цих речовин є пожовтіння зубної емалі, ожиріння, зниження щільності кісткової тканини, підвищення рівня цукру в крові тощо.

Крім того, до складу солодких газованих напоїв входять підсолоджувачі (не раджу їх навіть діабетикам, бо то канцерогени!): кукурудзяний сироп збуджує апетит і одночасно підвищує рівень холестерину в крові; аспартам (штучний замінник цукру) посилює ризик утворення різних видів раку, також покращує апетит і відповідно збільшує вагу.

Часто газовані напої містять фосфорну кислоту, яка призводить до вимивання кальцію та магнію з організму і може стати причиною втрати кісткової маси та ослаблення імунітету.

Карамельний фарбник, який використовують для зафарбовування напою, є канцерогеном, що підтвердили численні дослідження. Тож краще пити “мінералку” або компоти із сухофруктів

Відправ другу:
Залишіть коментар